Oferta usług

Firma nasza świadczy usługi znakowania następującymi technikami.

 • kolorystyka_3d.jpg

  3D

 • kolorystyka_flex.jpg

  Flex

  Flex - cienka gładka folia z warstwą kleju. Wzór do nadruku wycina się na ploterze, folia wgrzewana jest w tkaninę w wysokiej temperaturze za pomocą termotransferowej prasy. Posiadamy folie w dużej gamie kolorystycznej o różnych parametrach technologicznych, dzięki temu można je aplikować na każdym rodzaju podłoża począwszy od bawełny,  a kończąc na tkaninach membranowych. Używamy wyłącznie folie europejskich producentów Nadruki wykonane tą metodą są trwałe i mają wyraziste kolory oraz idealne krycie powierzchni. Kolejny atut to opłacalność przy małych nakładach, możliwość znakowania już od jednej sztuki.

  Dostępna kolorystyka:

   

 • kolorystyka_flock.jpg

  Flock

  Flock jest to materiał wiskozowy pokryty „meszkiem” z warstwą kleju. Podobnie jak flex jest to metoda termotansferowa polegającą na aplikowaniu wyciętego logotypu na tkaninach. Opłacalność przy małych nakładach, możliwość znakowania już od jednej sztuki. Nadruk flockowy w dotyku przypomina aksamit.

  Dostępna kolorystyka:

 • nicikol1200.jpg

  Haft komputerowy

  Ta technika przeznaczona jest do znakowania wyrobów włókienniczych. Jako pierwszy krok, każde logo musi być zaprogramowane indywidualnie do haftu maszynowego. Proces haftowania poszczególnych kolorów tworzy logo, które daje długotrwały i ekskluzywny wygląd. W przypadku małych rozmiarów logotypu, dokładność jest prawie że nie osiągalna. Haft można również wykonać w kolorach Pantone.

   

  Zdolność produkcyjna:

   

  15 głowicowa: 60-100szt./godzinę

  8 głowicowa: 40-80 szt./godzinę

  6 głowicowa: 24-60 szt./godzinę

 • sito1.jpg

  Sitodruk

  Sitodruk jest to najstarsza z metod znakowania, polega ona na nałożeniu farby bezpośrednio na tkaninę przy użyciu przygotowanej wcześniej matrycy sitodrukowej. Kolejny etap to utrwalenie termiczne nadruku. Metoda ta jest dedykowana przy dużych nakładach (od 100szt). Każdy kolor jest drukowany na oddzielnej matrycy. Sitodruk jest najtańszym rozwiązaniem dla dużych nakładów. Do wykonywania nadruków używamy farb czołowych zagranicznych producentów. Dysponujemy własną naświetlarnią matryc sitodrukowych, druki wykonujemy na ramach o regulowanym naciągu Roller Newman. Nadruki utrwalane są w przelotowym tunelu suszącym z promiennikami ceramicznymi co gwarantuje wysoką trwałość nadruków.

 • sito1.jpg

  Sitodruk termotransferowy

  Sitodruk termotransferowy jest bliźniaczą metodą do sitodruku bezpośredniego. Z tą tylko różnicą że sitodruk termotransferowy drukowany jest na specjalnym nośniku papierowym a nie bezpośrednio na tkaninę. Dodatkowo druk termotransferowy posiada warstwę kleju poprawiającą przyczepność farby do podłoża. Druki termotransferowe nanosi się przy użyciu prasy termicznej. Metoda ta to doskonałe rozwiązanie dla zamówień cyklicznych, gdzie klienci w niewielkich odstępach czasu zamawiają te same logotypy. Kolejną zaletą sitodruku termotransferowego jest możliwość jego aplikacji w trudno dostępnych miejscach gotowej odzieży takich jak: kieszenie, patki, mankiety, kołnierze. Druki wykonane tą metodą są bardzo elastyczne, posiadają dobre właściwości kryjące(dokładnie odwzorowują jasne kolory na ciemnych podłożach). Istnieje możliwość wykonania druków termotransferowych z powierzchnią matową i błyszczącą. Druk wykonywany jest przy użyciu specjalnych farb termotransferowych.